KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 13862153

nr 1386 2153

Affisch

Litografisk, "Le Vamp", Dansé et chanté par Mistinguett", le Shimmy, 34x27, yttermått inklusive ram: 37x30 cm

Kondition: slitage, stämpel, påskrift

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 22 mars 2021
kl 18:14:27

21/3 19:33:13 1      500 kr
21/3 20:51:21 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 22 mar